Supervizor distributie

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea de clienti noi pe zona arondata;
Mentinerea relatiei cu clientii existenti din zona arondata in acord cu politicile si procedurile companiei;
Negociaza conditii de incasare si esalonare a platilor conform politicilor si procedurilor companiei;
Urmareste incasarile conform politicilor si procedurilor companiei;
Asigura concordanta intre obiectivele de marketing cu cele de Vanzari si profit;
Conduce si organizeaza activitatea agentilor de distributie pe care ii are in subordine;
Identifica directii de rezolvare si propune promovarea de produse/solutii noi;
Indeplineste targetul de Vanzari pentru zona arondata;
Propune optimizarea activitatii proprii sau/si a echipei din subordine.

CERINTE

Cerinte:
Studii: Scoala profesionala, liceu scoala postliceala, absolvent universitate;
Domiciliu preferabil: Mizil sau imprejurimi
Carnet de conducere categoria B, mai vechi de un an, fara evenimente rutiere;
Experienta profesionala anterioara poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Contract individual de munca;
Instruire la locul de munca si profesionala;
Card de masa;
Masina de serviciu;
Telefon de serviciu;
Bonusari acordate conform politicilor companiei.

Ana şi Cornel este o companie românească cu activitate în domeniul producţiei de preparate din carne, cu capacitate de peste 20.000 de tone pe an şi cu peste 800 de angajaţi. De peste 20 de ani, Ana şi Cornel produce mezeluri de familie create şi certificate la standarde de calitate: salamuri, cârnaţi, specialităţi, crud-uscate, semipreparate, precum şi carne proaspătă de porc, vită și pasăre. Produsele “ De la Ana şi Cornel” sunt comercializate în peste 100 de magazine proprii şi prin intermediul distribuţiei proprii la peste 3000 de distribuitori, hypermarketuri si export. În ultimii 5 ani, compania Ana şi Cornel, se menţine în Top 3 a celor mai importante companii din industria cărnii din Romania.