Sofer

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-comunicare, lucrul cu documentele specifice
-responsabilitate, punctualitate, echilibru şi stăpânire de sine
-identifică si respecta programele de transport stabilite de unitate
-identifică tipurile de documente necesare transportului in funcţie de procesul de transport, tipul autovehicolului, de dotările necesare şi de activitatea de transport şi se preocupă de asigurarea securităţii documentelor si a incarcaturii pe timpul desfăşurării cursei.

CERINTE

- experienta relevanta in domeniu
- permis de conducere categotria A+B

BENEFICII OFERITE

- Telefon
- Pachet salarial atractiv

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.