MICROBIOLOG SAU MEDIC VETERINAR

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executa analize bacteriologice conform metodelor oficiale in vigoare la carne si produse din carne;
Analizeaza si interpreteaza rezultatul examenelor de laborator, stabilind concluziile din buletinul de analiza;
Tine gestiunea mediilor de cultura utilizate ;
Raspunde de calitatea operatiunilor de sterilizare uscata si umeda, precum si de calitatea mediilor de cultura preparate.
Utilizeaza aparatura de laborator si asigura exploatarea acesteia conform specificatiilor tehnice ;

CERINTE

-studii superioare – Medicina Veterinara, Microbiologie
-spirit de organizare
-capacitate de sinteza
-spirit de observatie
-relatii interpersonale
-putere de munca
-cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariu motivat, bonuri de masa,

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.