INSPECTOR RESURSE UMANE

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Redacteaza si repartizeaza documentele de angajare (informari, contracte de munca, adeverinte)
Intocmeste documentele legate de modificarea si incetarea contractelor individuale de munca;
Pastreaza documentele personale ale angajatilor in dosarele de personal;
Inregistreaza contractele de munca si documentele privind modificarea si incetarea contractelor individuale de munca
Intocmeste si urmareste fisa de angajare si fisa de lichidare

CERINTE

Experienta in domeniul resurselor umane min. 2 ani
Foarte bune abilitati de calculator (Word, Excel, software salarizare)
Foarte buna cunoastere a legislatiei muncii romanesti
Curs Inspector Resurse Umane cerinta obligatorie

CANDIDATUL IDEAL :
Persoana dinamica, energica, practica;
Spirit intreprinzator;
Abilitati numerice, analitice si organizatorice
Abilitati foarte dezvoltate de comunicare;
Abilitati dezvoltate de relationare;
O foarte buna capacitate de adaptare, acomodare, integrare;
Abilitati de intelegere si transmitere a informatiilor;
Orientata spre rezultate;
Foarte motivata;
Foarte organizata;
Abilitati de organizare si planificare

BENEFICII OFERITE

Salariu Atractiv,

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.