CIONTOLITOR ,TRANSATOR CARNE

S.C. Ana&Cornel S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati :

realizează corect operaţiile, prin cunoaşterea şi respectarea metodelor şi procedurilor de lucru, tehnologiilor, anatomiei animalelor pentru a distinge şi separa corect piesele anatomice, indicilor de tranşare, destinaţiei cărnurilor care rezultă din tăiere, reţetelor de fabricaţie şi a standardelor de calitate în vigoare

CERINTE

Cerinte:

- domiciliu – Ploiesti , Mizil sau imprejurimi
- pricepere, cunoastere anatomiei animalelor, putere de munca

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
Pachet salarial atractiv
Bonuri de masa
Transport in funtie de domiciliu

Ana & Cornel este o companie romaneasca cu capital privat infiintata in 1994 ce are ca domeniu de activitate producerea si distribuirea produselor alimentare. De-a lungul timpului compania s-a extins la nivel national ajungand astazi sa fie prezenta in peste 40 de orase si cu o flota ce depaseste 180 de autovehicule.