Inginer Proces Cataforeza (Mioveni)

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea starii de functionare a masinilor, instalatiilor si mijloacelor de control din Atelierul de Vopsire/Cataforeza;
Garantarea securitatii masinilor si a utilajelor;
Asigurarea asistentei tehnice in procesele de vopsire/cataforeza.

CERINTE

Absolvirea de studii superioare in domeniul ingineriei;
Cunoasterea limbii engleze sau franceze la un nivel cel putin mediu conversational;
Cunoasterea proceselor de analiza, spalare si decapare pentru vopsele;
Cunoasterea etapelor de vopsire a masinilor;
Experienta in depanarea si functionarea instalatiilor de cataforeza si vopsire.

BENEFICII OFERITE

Formare profesionala;
Oportunitati reale de evolutie profesionala;
Pachet salarial ce include bonusuri, prime, asigurare medicala privata.

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.