INGINER HVAC (Mioveni)

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dimensionarea schimbarii de aer;
Calcularea volumului halei (uzinei) pentru a se asigura circulatia aerului conform standardelor;
Realizarea caietelor de sarcini;
Utilizarea unor programe interne specifice;

CERINTE

Absolvent de studii superioare in domeniul instalatiilor;
Cunostinte despre sistemul HVAC;
Cunostinte despre instalatii si turnuri de racire, extractoare de aer (cald si rece) si extractoare de fum;
Cunoasterea limbii engleze sau franceze la un nivel cel putin mediu conversational;
Persoane organizate, cu simt practic si atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Formare tehnica;
Oportunitati de evolutie profesionala;
Pachet salarial ce include bonusuri, prime, asigurare medicala privata;

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.