Reprezentant vanzari / Eladasi Ugynok

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feleloseg
- aktiv kliensekkel valo kapcsolat tartasa es a piacfejlesztes
- vegfelhasznalo piac fejlesztese
- a kiallitott szamlak ellenertekenek beszedese
- a ceg eladasi politikajat betartani

Atributii
- contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare;
- vanzarea produselor companiei catre revanzatori si clienti finali;
- incasarea facturilor emise la termenele stabilite;
- realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta;

CERINTE

Elvarasok
- kozepiskolai vegzettseg
- tapasztalat az ertekesites teren
- kommunikacois, targyalo es szervezoi keszseg,
- tapasztalat a piacfejlesztesbe es a kliensekkel valo kapcsolattartasba
- "B" kategoriaju jogositvany

Cerinte
- studii medii;
- experienta in vanzari (experienta in domeniu constituie un avantaj);
- abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

onyok
- tapasztalt csapat
- fejlodesi lehetoseg
- cegauto es cegtelefon

Beneficii Oferite
- colaborare cu o echipa profesionista;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- masina si telefon de serviciu;