Instructoare/ Profesoare cursuri MANECHINE ptr. copii si adolescenti in Prahova, Mehedinti, Covasna, Harghita

E-Student Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

www.fashionkids.ro Companie producatoare de evenimente de moda din Bucuresti angajeaza PART-TIME, doamne/domnisoare in vederea organizarii si sustinerii cursurilor de manechine pentru copii si adolescenti in orasul dvs.

Responsabilitati:
- inchirierea unei sali pentru desfasurarea cursurilor( se va incheia un contract de inchiriere intre agentie si institutia unde inchiriati)
- va trebui sa va ocupati personal de distribuirea materialul publicitar in licee,scoli,gradinite
- sustinerea efectiva a cursurilor, o data pe saptamana 2-3 ore in functie de nr. de cursanti

Aceasta este o prima faza, dupa care se trece mai departe la organizarea de prezentari de moda, spectacole, activitati promotionale, etc.
Cele mai bune dintre manechinele instruite de dvs si care corespund bineanteles standardelor, vor avea posibilitatea sa participe si la festivalirile de moda organizate la Bucuresti dar si in strainatate

CERINTE

Se cauta persoane comunicative,cu prezenta agreabila, cu aptitudini pentru a lucra cu copii si tinerii, de preferat educatoare/invatatoare/profesoare .
Experienta nu este necesara, se asigura instruire de specialitate, la inceputul colaborarii, un weekend, la Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Da

DESCRIEREA FIRMEI

evenimente de moda