Angajăm reprezentant relații cu clienții

Hilcon Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Localitate: Miercurea Ciuc
Tip: Full-time

Descrierea jobului:

• Să comunici la telefon, însă nu oricum, ci cu scopul de a informa clienții;
• Să propui oferte adaptate pe nevoile clienților, pentru a le oferi acestora exact lucrurile de care au nevoie;
• Să oferi informații relevante și corecte despre produsele și serviciile promovate;
• Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți;
• Să te asiguri că ai clienți mulțumiți, să urmărești în tot ce faci atât calitatea, cât și realizarea target-ului stabilit.

Ce îți oferim

• Atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
• Salariu fix peste mediu, la zi, fără întârzieri și bonus pentru performanță;
• Cursuri, traininguri și alte metode de a-ți mări cunoștințele și performanțele;
• Oportunitate de carieră

Descrierea companiei:

Suntem o companie multinațională axată pe sănătate. Importăm și vindem en-gros și en-detail produse naturiste, suplimente alimentare și dispozitive medicale. Scopul nostru este să oferim clienților noștri servicii și produse de calitate, ca prin obținerea încrederii să devină clienți fideli și mulțumiți pe deplin. Dacă crezi că ești o fire perfecționistă te așteptăm în echipa noastră!

CERINTE

Candidatul ideal:

• Să îți placă să asculți pe alții, să vorbești la telefon și să comunici cu lejeritate cu ceilalți;
• Să îți placă să-i ajuți pe oameni, intenția ta să fie să le faci viața mai ușoară, mai frumoasă;
• Să fii o fire curioasă;
• Să fii orientat către client, să fii sensibil la nevoile sale și atent la detalii;
• Să îți dorești să înveți neîncetat lucruri noi;
• Să ai spirit de echipă;
• Să îți dorești să faci lucrurile să se întâmple;
• Să privești proiectele ca pe o provocare și o oportunitate de dezvoltare;
• Să ai cunoștințe de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) și de navigare online;
• Dacă, în plus față de cele de mai sus, mai ai și experiență în vânzări (un avantaj, dar nu un criteriu obligatoriu), ești candidatul ideal și te așteptăm să te cunoaștem.

Importator și distribuitor en-gros și en-detail de suplimente alimentare și de instrumente medicale.