Consilier Vanzari Vehicule

Gammis SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci?
1. Sa asculti clientul si sa intelegi nevoile lui,
2. Sa oferi clientului solutii pentru nevoile lui ,
3. Sa comanzi masina, sa urmaresti si sa respecti angajamentele luate,
4. Sa tii legatura cu clientul pe tot procesul vanzarii,
5. Sa preiei sarcinile sefului cand acesta lipseste,
6. Sa promovezi produsele si serviciile firmei,
7. Sa gestionezi materialele primite, pana la iesirea din gestiune,
8. Sa pui pasiune in tot ceea ce faci (da 100%).
9.......si alte activitati specifice cuprinse in fisa postului.

CERINTE

1. Sa fii dispus(a) sa inveti- la noi in firma invatam si ne dezvoltam incontinuu,
2. Sa fii organizat(a),
3. Sa iti placa sa muncesti - sa stii ca noi mai si muncim,
4. Sa fii responsabil(a) - vei primi bunuri si sarcini pe care va trebui sa le gestionezi,
5. Sa fii atent(a) la detalii si sa urmaresti un proces de la A la Z,
6. Sa ai permis de conducere cat.B, cu experienta in condus,
7. Sa fii prieten(a) cu calculatorul,
8. Sa ai studii medii sau superioare, cei sapte ani de acasa sunt obligatorii,

BENEFICII OFERITE

1. Lucrul intr-o echipa entuziasta si prietenoasa,
2. Salariu fix si bonuri de masa,
3. Bonusuri de performanta-pe baza indicatorilor de performanta,
4. Birou (cu scaun cu tot),
5. Formare personala si profesionala-dispunem de o biblioteca cu multe carti si materiale,
6. O atmosfera de lucru mai mult decit placuta.

Cu o experienta de peste 23 de ani pe piata auto din Romania, printre principalele servicii si produse ale societatii Gammis se numara:

• Vanzarea de autovehicule noi marca Dacia.
• Oferirea de produse financiare pentru RCI Leasing Romania pentru finantarea autovehiculelor noi
• Oferirea de produse de asigurare RCA si CASCO
• Vinzarea si distribuirea unei game largi de piese de schimb si accesorii Originale pentru autovehicule Dacia.
• Vinzarea si distribuirea unei game largi de piese de schimb, accesorii,uleiuri si anvelope pentru Autoturisme, Camioane, Utilaje si Masini Agricole
• Repararea si intretinerea autovehiculelor marca Dacia si Multimarca.
• Tractare auto.
• Oferirea de servicii de depozitare a anvelopelor vara/iarna in Hotelul de Anvelope propriu
• Inspectie tehnica periodica ( ITP ) pentru autoturisme, autoutilitare pana in 3,5 t, autovehicule cu tractiune 4x4, Mopede si Motociclete
• Inchiriere de autoturisme.