angajam montator macarale

SC R.E.M. INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

asigura desfasurarea operatiunilor de intretinere si interventii la echipamentele societatii(macarale)
depisteaza avariile de natura electrica aparute la utilaje si echipamente, investigheaza/stabileste cauzele acestor avarii
colecteaza si inregistreaza date tehnice/statistice de performanta pentru echipamente (ore de functionare, consum energie, lista de defecte)

completeaza toata documentatia si inregistrarile necesare inclusiv comenzile de lucru
realizeaza efectiv repararea/intretinerea componentelor/echipamentelor electrice ce intra in domeniul sau de activitate pentru a asigura functionarea la parametrii tehnici nominali pe toata durata de viata a acestora
asigura desfasurarea operatiunilor de montaj a macaralelor si a inverterelor

CERINTE

experienta in mecanica si electrotehnica pentru montare/demontare macarale turn

BENEFICII OFERITE

salar atractiv
bonuri de masa
diurna
cazare
deplasari

DESCRIEREA FIRMEI

constructii