electrician

Professional cotensulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati (minim):
Exploatarea instalatiilor electrice
Mentenanta preventiva si corectiva
Identificarea rapida a defectelor si eliminarea acestora
Manevre in instalatiile electrice de inalta, medie si joasa tensiune
Identificare si implementare oportunitati de imbunatatire instalatii si de reducere consumuri

CERINTE

Cunostiinte in domeniu:
Sa aiba minim cunostinte de fizica de baza
Sa aiba minim cunostinte de baza despre echipamentele electrice: motoare, transformatoare, aparatura de masura si control
Sa inteleaga fenomenele electrice de baza
Sa aiba aptitudini bune in comunicare si colaborare cu celelalte departamente
Sa aiba capacitate de analiza si rapiditate in luarea deciziilor
Sa fie riguros si precis in indeplinirea sarcinilor
Cunostintele de limba engleza sunt un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si alte avantaje,inclusiv asigurare si concediu platit.

DESCRIEREA FIRMEI

recruteaza pentru Lafarge Medgidia