Manager magazine alimentare

Job expirat

Companie
SC Femnos Exim SRL
Posturi disponibile
1
Domeniu
Alimentatie / Comert
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
200 - 450 Euro
Localitate
Marghita
Tara
ROMANIA
Valabilitate
30-01-2017 : 01-02-2017

Responsabilitati

- Sa te ocupi de activitatea magazinelor din retea,
- Sa coordonezi echipa din subordine pentru a atinge obiectivele de vanzari
- Sa aduci idei comerciale care duc la o mai buna organizare si la cresterea vanzarilor
- Esti responsabil de gestiunea magazinelor: stocuri, vanzari, profit, preturi, inventare,
- Intocmesti si operezi documentele de gestiune si contabilitate primara (receptii, avize, facturi, modificari de preturi...)

Cerinte

- Studii superioare
- Bune cunostinte comerciale si de gestiune
- Bune abilitati de organizare, comunicare, si anticipare
- Foarte bune abilitati de analiza si sinteza
- Orientarea catre clienti, responsabilitate si implicare
- Permis cat B - pentru deplasarea intre magazine

Beneficii Oferite

Telefon, masina de serviciu si alte beneficii.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Manager