Soferi categoria C pentru livrari tip multi drop in Bristol Regatul Unit al Marii Britanii

Arrowspeed Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam soferi categoria C pentru livrari tip multi drop in Bristol- Regatul Unit al Marii Britanii.

Postul include livrarea unei varietati largi de bunuri pe teritoriul Marii Britanii. O livrare se poate extinde uneori pe durata a mai multor zile, ceea ce presupune innoptarea in vehicul pe parcursul acelor zile.

CERINTE

• permis de conducere categoria C cu cod valid 95
• cel puțin 2 ani de experiență pe un post similar ca sofer pentru livrari tip multi drop
• nivel incepator/intermediar de limbă engleză
• pastrarea echipamentului companiei in conditii excelente
• preferabil, experiență anterioară de condus în Marea Britanie. NU este esențial, deoarece putem furniza cursuri de formare pentru a vă obișnui cu conducerea pe partea dreapta a vehiculului (stanga a carosabilului).

BENEFICII OFERITE

• SALARIU COMPETITIV (£ 2000 PE LUNA + £ 30/ noapte petrecuta in vehicul)
• flexibilitate
• telefon mobil al companiei cu internet nelimitat

Arrowspeed Ltd este o companie de transport bunuri cu experienta de peste 30 de ani. Sediul central se afla in Bristol.

Ofera servicii care răspund tuturor nevoilor de transport cât mai rapid si la un cost rezonabil pe intreg teritoriul Marii Britanii. De asemenea, ofera soluții de depozitare in Bristol.