Soferi autobuz / microbuz

IHS Corporation Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere / responsabilitati :
Soferii vor trebui sa efectueze diverse curse in interiorul Londrei si Marei Britanii, dar si curse pe ruta Londra-Romania si retur.
Responsabilitatile includ:
- transportarea pasagerilor in siguranta si comfort pe toate rutele.
- acestia vor trebui sa verifice zilnic starea vehiculelor inainte de plecare in cursa
- completarea caietului de sarcini
- curatenia interioara si exterioara a vehiculului

CERINTE

Printre cerinte se numara:
- permis de conducere categoriile : D1, D
(pentru tinerii calificaţi cine nu au permis de conducere categoriile : D1, D , companie poate se asigura costul de elibrarea permisului.)
- atestat transport persoane
- card tahograf
- cazier nu mai vechi de 3 luni
- cunostiinte minime/medii de Limba Engleza
- disciplina si respect
- persoana sociabila

BENEFICII OFERITE

Oferta (Bonusuri)
Oferta si bonusurile cuprind:
- salariul de baza (ce se ia in mana) este de 1000 euro
- bonusurile lunare pot ajunge pana la 1200 euro lunar
- cazarea si mancarea sunt asigurate de catre companie. Aici putem include acces gratuit la internet, scutirea de la plata oricaror facturi, bauturi racoritoare, cafea, ceai etc. Valoarea cazarii in Londra este foarte ridicata, asadar dumneavoastra nu veti cheltui nimic.
- 8 saptamani de concediu platit pe an
- 2 bilete de avion pe perioada concediilor sunt asigurate de catre companie
- daca sunteti acceptat in urma interviului, biletul de avion si transportul de la aeroport la companie vor vi asigurate de catre companie
- Asistență în obținerea NINO ( Numărul Național de Asigurări ).
- Asistență în deschiderea unui cont bancar
- training specializat in valoare de 500 euro/persoana va fi asigurat gratis de catre companie
- zilele de lucru sunt Luni - Vineri, weekendurile sunt libere (exceptie facand atunci cand apar curse suplimentare pe care veti fi platiti)
- veti locui si lucra in compania colegilor romani, eliminandu-se bariera sociala. Toti sunt prietenosi si omenosi, creandu-se astfel o atmosfera placuta

SADEQ ZEINAB
I.H.S Corporation Ltd
ADMIN
www.ihs-web.co.uk
e-mail : Recruitment@ihs-web.co.uk

46-48 Byron Road, Harrow , HA3 7SS , Tel : 020 8537 2972 , Fax : 020 8537 2041.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport bazata in Londra, Marea Britanie