Selectam URGENT bucatari si ajutori bucatari - ANGLIA

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurante de renume de pe tot teritoriul Angliei angajeaza bucatari, ajutori de bucatari ( Comis Chef, Demi Chef de Partie, Chef de Partie), pentru diverse companii / restaurante din Marea Britanie (ANGLIA).

Acest program ofera candidatilor sansa urmarii unei cariere in domeniul culinar, si posibilitatea de a avea castiguri substantiale si pachete de stimulare foarte atractive.

CERINTE

- Se cere limba engleza la un nivel cel putin mediu;
- Se accepta atat barbati cat si femei;
- Este necesara experienta de minim 3 luni in domeniu;
- Disciplina si atentie in serviciile oferite clientilor, in principiu se pune accent pe calitatea muncii depuse;
- NU se cere detinerea unui carnet de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Intre 6.50 - 8.42 GBP/ora si se stabileste in urma interviului si a semnarii contractului de munca;
- Castiguri foarte bune intre 1500 – 1700 GBP/luna (pentru minim 40 ore/saptamana) + ore suplimentare platite (se pot lucra pana la 70 ore/saptamana in perioadele aglomerate);
- Asigurare de sanatate si asigurari sociale, platite de catre angajator;
- CAZAREA este asigurata de angajator pe cheltuiala angajatului;
- MASA este oferita GRATUIT in timpul orelor de program;
- Transportul local il suporta candidatul;
- PLECARI RAPIDE!

COSTURI:

- Tarif de inscriere si procesare dosar: 360 lei - se achita la semnarea contractului de mediere.
- Tariful de mediere, stabilit pentru acest program:

In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 375 Lire Sterline – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

• VARIANTA 2: 450 Lire Sterline - Daca se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.

• VARIANTA 3: 600 Lire Sterline - Daca se plateste in maxim 5 zile lucratoare de la data primirii primului salariu.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.