Selectam personal pentru o Fabrica de biscuiti - Marea Britanie ( Manipulanti colete )

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam urgent personal pentru o Fabrica de biscuiti din Marea Britanie!

Daca stii limba engleza la un nivel conversational si iti doresti un job cu un castig atractiv, te anuntam ca avem disponibile 10 posturi cu plecare rapida!
Este unul din cele mai accesibile programe care ofera rapid un job si o plecare cu costuri foarte mici.

Avantaje:

- Castigul va fi intre 6.31- 7 Lire Sterline/ora;
- Castig atractiv, cuprins intre: 1000- 1500 Lire Sterline/luna;
- Ore suplimentare platite;
- Se lucreaza 37,5- 60 ore/ saptamana;
- Se va lucra in conditii de munca normale.

CERINTE

- Atitudine buna si dorinta de munca;
- Dexteritate buna la locul de munca;
- Engleza la nivel conversational;
- Seriozitate.

Costuri candidat:

A) Tariful de interviu / verificare eligibilitate: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere;

B) Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere: 400 Lire Sterline, esalonati astfel:
- 100 Lire Sterline la semnarea contractului comercial si 300 Lire Sterline (se plateste doar dupa primul castig).
- 200 Lire Sterline (beneficiind de o reducere de 50% din acest tarif) platibili la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara, adica la aproximativ 1 saptamana dupa inscriere.

C) Bilet de avion Romania- Anglia, aprox. 230- 270 Euro, in functie de perioada plecarii;

D) Cazarea in avans pe 2 saptamani: 110- 140 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

E) Garantie inchiriere: 100 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

F) Comision broker imobiliar: 120 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

G) Transportul local.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.