Selectam o fata care sa aiba experienta in lucrul cu caii (calarit, ingrijit etc)

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra de recrutare selecteaza o fata pentru o familie din Cheshire, Anglia. Aceasta trebuie sa aiba experienta in lucrul cu caii (calarit, ingrijit etc.).

Familia are 2 copii in varsta de 7 si 5 ani. Salariul este de 100 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:

- Ingrijirea cailor familiei gazda si supravegherea lor;
- Pregatirea copiilor si a cailor pentru calarie,
- Intretinerea curateniei,
- Plimbarea copiilor familiei in orele de calarie etc.

Documente necesare pentru inscriere:

- CV limba engleza + poza cu zambet + Aplicatia Mother Help;
- 1 Fotografie tip pasaport;
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office;
- Poze cu copii pe care i-a ingrijit/supravegheat anterior;
- Copie pasaport / Copie C.I;
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza;
- Copie ultima diploma de studii;
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”;
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”;
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori;
- Dear Family Letter.

Costurile suportate de candidat:

A) Tarif dosar: 360 lei

B) Tarif de mediere: 400 lire – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni:
- 300 lire, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara sau
- 200 lire, daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

C) Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

Se cere:

- Cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
- Experienta in lucrul cu caii (calarit, ingrijit etc.)
Candidata trebuie sa aiba o personalitate placuta, sa fie serioasa, responsabila si muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Familia gazda ofera:

- Salariu de 100 Lire sterline/saptamana;
- Cazare gratuita;
- Masa gratuita.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.