Selectam ingrijitor pentru copil cu dizabilitati (ANGLIA)

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din UK selecreaza o persana pentru a avea grija de fetita lor in varsta de 16 ani care sufera de sindromul Rett.
Responsabilitati:
- asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia;
- mobilizarea si transportul;
- supravegherea starii de sanatate;
- etc;

Program de lucru:
8-10ore/zi; 6 zile/saptamana

CERINTE

CERINTE:

- se cere engleza la nivel intermediar;
- persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, rezistente la munca si la program prelungit, comunicative, zambitoare, profesioniste si politicoase cu bolnavii.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal de munca;
- salariul:200 Lire/saptamana;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare rapida;

COSTURI PROGRAM:

A) Taxele catre agentia noastra se platesc in doua rate, astfel:
- Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

- Taxa de mediere: In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 375 Lire Sterline – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
- VARIANTA 2: 450 Lire Sterline - Se plateste la semnarea contractului de prestari servicii, inainte de plecarea din tara.
- VARIANTA 3: 600 Lire Sterline - Se plateste din primul castig.
- VARIANTA 4: 750 Lire Sterline - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul lunar, cate 250 Lire Sterline / luna.

B) Bilet avion Romania – Anglia : ~ 220 – 270 Euro.

C) Alte costuri suportate de candidat:
- Bani de buzunar (pentru mancare): 150 Lire Sterline

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.