Reprezentant produse cosmetice în Marea Britanie, Scoţia sau Irlanda

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat/pasionată de cosmetică? Îţi doreşti un loc de muncă într-un Mall din Marea Britanie, Scoţia sau Irlanda?

Selectam Reprezentanti produse cosmetice de lux in U.K./ Irlanda sau Scotia

CERINTE

• Limba Engleză – la nivel conversaţional/mediu
• Persoane energice, cu spirit de echipă, motivate
• Bune abilităţi de comunicare cu personalitate deschisă provocărilor profesionale
• Atitudine pozitivă, deschisă, sociabilă
• Vârsta cuprinsă între 18 – 35 ani.
• Experienţa nu este obligatorie, dar reprezintă avantaj.

BENEFICII OFERITE

Va oferim:

- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- transport cu avionul decontat de catre angajator;
- salariul 1000 euro/luna sau comision din vanzari, cuprins intre 17 % si 23%;
- bonusare dupa primele 6 luni de munca;
- training platit,
- primele 2 saptamani din primele 2 luni, cazarea gratuita.
Activitatea se desfaşoară în centre comerciale de renume din Marea Britanie şi Irlanda ( Dublin ).
Se lucrează în medie 6 - 8 ore /zi.
Săptamânal se acordă 1 zi liberă, în funcţie de programul săptămânal.
După primele 6 luni vă pot creşte salariul şi bonusurile.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595