Peste 1300 Lire Sterline - munca necalificata in ANGLIA ( Manipulanti colete )

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stii engleza si iti doresti un castig atractiv?

Atunci, agentia EUROPRORECRUIT iti pune la dispozitie programul Lucratori in DEPOZITE automatizate in UK: DHL/ Mark&Spencer/ B&Q/ Unilever, etc.

Daca esti interesat de aceasta oferta si cunosti limba engleza, te invitam sa te inscrii pe acest program pe care se pleaca foarte rapid!

RESPONSABILITATILE LUCRATORULUI IN DEPOZIT:

- Depozitarea marfii;
- Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
- Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
- Semnarea actelor de livrare;
- Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
- Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
- Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
- Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
- Intretinerea curateniei in depozit;
- Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;
- Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de - catre personalul aflat in depozit;
- Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.

CERINTE

- Atitudine buna si dorinta de munca;
- Dexteritate buna in manipularea obiectelor;
- Limba engleza la nivel mediu conversational;
- Se accepta atat barbati, femei, cat si cupluri;
- NU exista limita de varsta;
- NU se cere experienta / calificare.

BENEFICII OFERITE

- CASTIG de minim 6.50 Lire Sterline/ora;
- CASTIG atractiv, cuprins intre: 1000 - 1500 Lire Sterline/luna;
- Se lucreaza 37,5 - 60 ore/ saptamana;
- Remuneratia se face saptamanal;
- Se lucreaza in depozite automatizate in conditii normale de munca;
- PLECARI RAPIDE.

COSTURI CANDIDAT:

A) Tariful pentru serviciile de intervievare si verificare eligibilitate candidati este in valoare de 360 lei, (inclusiv TVA), la momentul semnarii contractului de mediere.

B) Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere este descris mai jos. In functie de momentul pe care candidatul il alege pentru plata acestui tarif, acesta va plati:

• VARIANTA 1: 200 Lire Sterline (inclusiv TVA) - Daca candidatul alege sa plateasca la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din Romania.

• VARIANTA 2: 400 Lire Sterline (inclusiv TVA), platibili astfel: 100 Lire Sterline la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie si 300 Lire Sterline in maxim 35 zile de la data la care a inceput sa presteze munca la compania din Marea Britanie pentru candiatii care aleg aceasta varianta de plata a tarifului.

NU se percep tarife de mediere pentru acest proiect de recrutare.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.