Peste 1300 Lire Sterline - munca necalificata in ANGLIA

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stii engleza si iti doresti un castig atractiv?

Atunci, agentia EUROPRORECRUIT iti pune la dispozitie programul Lucratori in DEPOZITE automatizate in UK - DHL/ Mark&Spencer/ B&Q/ Unilever, etc.

Daca esti interesat de aceasta oferta si cunosti limba engleza, te invitam sa te inscrii pe acest program pe care se pleaca foarte rapid!

RESPONSABILITATILE LUCRATORULUI IN DEPOZIT:

- Depozitarea marfii;
- Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc;
- Mutarea bunurilor si produselor in depozit;
- Semnarea actelor de livrare;
- Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate;
- Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere;
- Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor;
- Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii;
- Intretinerea curateniei in depozit;
- Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit;
- Sarcini de incarcare si descarcare a materialelor ce vor fi folosite in executia diverselor lucrarii de - catre personalul aflat in depozit;
- Manipularea marfii conform indicatiilor primite de la superiori, fara sa aduca atingere integritatii acesteia.

CERINTE

- FARA EXPERIENTA;
- Cunoscatori de limba engleza la nivel cel putin conversational;
- Persoane muncitoare, cu atitudine pozitiva, serioase, prietenoase;
- Se accepta atat femei, barbati, cat si cupluri;
- Conditie fizica si mintala buna;
- Candidatul trebuie sa respecte regulamentul intern al firmei pentru care va presta serviciile sale.

BENEFICII OFERITE

- CASTIG de minim 6.50 Lire Sterline/ora, CASTIG intre 1000 - 1500 LIRE STERLINE/LUNA;
- Se lucrează minim 37 ore / săptămâna, cu posibilitate de ore suplimentare platite (50 - 60 ore/saptamana);
- Remuneratia se face saptamanal;
- Plecari RAPIDE de regula se pleaca intr-o saptamana de la semnarea contractului de mediere;
- Se lucreaza in depozite automatizate in conditii normale de munca ( depozite alimentare / textile / electronice / electrocasnice, etc ).

COSTURI CANDIDAT:

A) Tariful de interviu / verificare eligibilitate: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere;

B) Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere: 400 Lire Sterline, esalonati astfel:
- 100 Lire Sterline la semnarea contractului comercial si 300 Lire Sterline (se plateste doar dupa primul castig).
- 200 Lire Sterline (beneficiind de o reducere de 50% din acest tarif) platibili la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara, adica la aproximativ 1 saptamana dupa inscriere.

C) Bilet de avion Romania- Anglia, in functie de perioada plecarii;

D) Cazarea in avans pe 2 saptamani: 110- 140 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

E) Garantie inchiriere: 100 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

F) Comision broker imobiliar: 120 Lire (se plateste in ANGLIA catre agentia imobiliara);

G) Transportul local.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.