Personal Necalificat Marea Britanie

Recruitment UK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie cu prestigiu din Marea Britanie recruteaza personal necalificat pentru domeniul Ingrijire batrani / persoane cu dizabilitati.

- Vizitarea persoanelor in varsta la domiciliul acestora / oferirea sprijinului catre persoanele cu dizabilitati
- Oferirea sprijinului in activitatile zilnice
- Spalat, gatit, cumparaturi
- Asigurarea ca pacientul respecta intocmai medicatia impusa si de asemenea beneficiaza de igiena necesara
- Relationare prietenoasa fata de persoanele in grija.

CERINTE

- Buna cunoastere a limbii engleze
- Experienta relevanta minim 1 an
- Experienta in doimeniu medical / social este un plus.
- Persoana dedicata, empatica, cu atitudine blanda.

BENEFICII OFERITE

- Fara comision
- Salariu motivant: minim £7.02 / ora
- Minim 35 ore / sapatamana
- Training specializat oferit de companie la sosire
- Cazare pusa la dispozitie

Consultantii firmei noastre aloca timp intelegerii culturii clientilor nostri si personalitatii candidatilor si iau in cosiderare, in procesul selectiei, mai mult decat specificatiile jobului si CV-urile. In felul acesta, recrutam oamenii potriviti pentru joburile potrivite. Facem tot posibilul sa oferim servicii de cea mai inalta calitate de fiecare data si sa ne adaptam cu rapiditate la cerintele fiecarui proiect de recrutare. In calitatea de consultanti in recrutare ne remarcam prin profesionalism si suntem specializati in gasirea si furnizarea de personal permanent sau temporar in industria autovehiculelor, industria electronica si pentru companiile specializate in vanzarile online din Regatul Unit