Personal Necalificat - Depozit Marea Britanie

S.C. RecruitmentUK S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
- Preluarea stocului returnat;
- Verificarea si reimpachetarea obiectelor;
- Asezarea pachetelor pe rafturi;
- Pregatirea produselor catre noua livrare

CERINTE

Cerintele postului:
- Limba Engleza la nivel conversational;
- Capacitatea de a lucra sub presiune;
- Fara inscrisuri pe cazierul judiciar;
- Nivel ridicat de atentie .

BENEFICII OFERITE

- £ 6, 50 / ora (creste dupa primele 12 saptamani);
- Ore suplimentare / ture de noapte / ture weekend si sarbatori legale (pana la 11 £ / ora);
- Pozitie permanenta (contract pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire), (primele 3 luni sunt considerate perioada de proba);
- Cazare asigurata (platita in Marea Britanie de catre aplicant);
- Transport asigurat de catre angajator.

Credem ca jobul potrivit poate transforma viata unei persoane, iar persoana potrivita poate transforma un business. Manuirea carierelor si aspiratiilor oamenilor, influientandu-le vietile, este un lucru pe care majoritatea oamenilor nu au sansa sa il faca. La Recruitment UK, noi facem acest lucru in fiecare zi.