Ospatari, Bucatari, Receptioneri UK

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam joburi permanente si sezoniere pe toata durata anului in cadrul hotelurilor si restaurantelor din Marea Britanie si Irlanda.

Joburi full-time ;

Food & Beverage staff (ospatari/ospatarite/, barman, general assistants, cameriste)

Salariu Brut UK £ 6.18 - £ 6.30/ora

Domeniul culinar (bucatari, ajutori de bucatari, spalatori de vase)

Head Chef/Exec. – de la £ 18.000/an

Sous Chef – de la £ 18.000/an

Chef de Partie – intre £ 14.000 - £ 17.000/an

Commis Chef – de la £ 13.000/an

Commis & KP– de la £ 12.000/an

Toti angajatorii ofera cazare si masa, regim shared, insa fiecare va sta avea camera proprie. Costul cazarii (pentru utilitati) variaza intre £ 20 si £ 50/saptamana.

Toti candidatii vor lucra full time (40 ore/sapt., 5 din 7). Se lucreaza in « shitfs »

Majoritatea angajatorilor din Marea Britanie asigura mesele gratuit “on duty”

Pentru bucatari cu titlul de "Chef de Partie" platesti DOAR 1390 RON la semnarea contractului cu angajatorul britanic in urma interviului de accept.

Intermediem joburi si pentru Cupluri (doar cu experienta)

Va rugam trimieti CV numai daca aveti experienta in cadrul unui restaurant, hotel, bar, pensiune, club, parc turistic.

Servicii oferite :
- procesare permis de munca (certificat galben/sau reactivare)
- programare UKBa pentru eliberare card galben
- pre-interview UKBa cu agentia partenera
- job offer in cadrul programului
- asistenta pe durata desfasurarii programului
- plan de calatorie
- sponsorizare in caz de nevoie (pentru procesarea cardului galben)

CERINTE

- cunostinte de limba engleza nivel conversational – avansat (in functie de job);
- experienta obligatorie Hotel, Restaurant, Catering
- disponibilitate minim 12 luni.