OSPATARI-BARMANI-MAREA BRITANIE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

OSPATAR:
preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata si predarea sumelor incasate la sfarsitul turei catre seful de sala.
prezentarea la fiecare masa a bonului fiscal si al notei de plata.
raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.

BARMAN:
sa serveasca bauturi in locurile destinate acestora, adica la baruri.
sa serveasca clientii la bar.
sa primeasca comenzi de la ospatarii care servesc la mese.
amesteca bauturile, le serveste si incaseaza contravaloarea lor.

CERINTE

Nivel Engleză - intermediar;
Experiență profesională - min. 1 an;

BENEFICII OFERITE

Job4Life recruteaza femei si barbati pentru pozitiile de OSPATARI si BARMANI in Marea Britanie.
Oferta salariala: incepe de la 1100 GBP/luna net + TIPS
Locatie: Pe tot teritoriul Marii Britanii
Contract de munca: semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioda indelungata

Beneficii:
Cazare asigurata
Contract de angajare
Planul de transport pana in Marea Britanie;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.