Tapiteri si Operatori masini de cusut pentru Marea Britanie

Euroforce People Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Euroforce People Solutions cauta Tapiteri si Operatori masini de cusut cu experienta pentru fabrici de mobila si de confectii din Marea Britanie.
Salariu atractiv in functie de experienta. Compania ofera seriozitate ocupandu-se de candidati de la momentul sosirii in Marea Britanie.
Cerinte:
• experienta minim 3 ani.
• limba engleza reprezinta un avantaj, nefiind insa obligatorie.

Alte pozitii disponibile: Tape Edger, Cutter, Embroidery Machinist, Seamer, Linker, Trimmer.
Nu se percepe comision. Se ofera contract de munca, ajutor in gasirea cazarii si deschiderea unui cont bancar si obtinerea actelor necesare sederii in UK.

Contact: Doru 0044.7961.479.045, doru.marculescu@euroforceltd.com

Euroforce este liderul companiilor de recrutare in domeniul mobilei, textile si automotive.
Suntem specializati in furnizarea si relocarea fortei de munca abilitata si calificata din Marea Britanie si din Europa; Euroforce a relocat cu succes si a oferit sprijin in gasirea unui loc de munca pentru peste 3000 de persoane.

Pentru mai multe informatii despre Euroforce va rugam sa faceti click pe urmatorul link - http://www.euroforceltd.com

CERINTE

Cerinte:
• limba engleza reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv in functie de experienta.

Compania Euroforce People Solutions din Marea Britanie recruteaza personal calificat in domeniul mobilei, textile si automotive pentru firme de Lux /fabrici renumite din Marea Britanie.