Ofertă Operatori Depozite

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Să verifice toate stocurilor de intrare pentru lipsuri și deteriorări
- Să includă bunurile primite în depozit
- Să despacheteze și să aranjeze mărfurile pe rafturi
- Să se asigure că stocurile se află la locul corect
- Să menţină locul de muncă curat şi securizat şi să optimizeze utilizarea spaţiului
- Să reaprovizioneze stocurile
- Să încarce camioane şi remorci
- Să comunice şi să coopereze cu supraveghetorii şi colegii
- Să răspundă la orice solicitare din partea operatorilor de la sucursale în intervalul de timp cerut, operaţiuni ca: scanare, preluare şi ambalare mărfuri
- Să preia cu acurateţe comenzile de la clienţi şi să efectueze verificări regulate pentru a se asigura că sunt expediate numai bunuri care au factură emisă
- Să facă inventarul şi să menţină standardele înalte pentru controale
- Să raporteze orice discrepanţe

CERINTE

• limba engleză la nivel conversațional;
• seriozitate;
• profesionalism;
• disponibilitate imediată.

BENEFICII OFERITE

- Preluare din gară/autogara la sosirea în UK şi transfer la locul de cazare;
- Asistenţă gratuită pentru programare la NINO (national insurance number) şi deschidere cont bancar;
- SIM card Lyca Mobile gratuit.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595