NURSE in UK: Intervuri fata in fata in OCTOMBRIE

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistentii medicali au sansa de a DISCUTA DIRECT, in cadrul interviurilor din 17 -19 OCTOMBRIE de la BUCURESTI, cu una dintre ASISTENTELE ROMANCE care lucreaza la angajator, si cu MANAGERUL AZILULUI
Angajatorul este un cunoscut grup de 10 aziluri, vechi colaborator Fronterra Recruitment, la care am trimis peste 30 angajati in ultimii ani.

CERINTE

Cea mai buna oferta de pana acum pentru ASISTENTE MEDICALE in AZILURI din MAREA BRITANIE

• Salarii EXCELENTE
• 3 luni de cazare GRATUITA
• Rambursarea costului BILETULUI DE AVION dupa 3 luni
• Prestigios GRUP DE AZILURI (castigator al unui important premiu in domeniu)

Conditiile pentru a fi selectati sunt urmatoarele:

• Calificare de asistent(a) medical(a) generalist(a)
• PIN eliberat de NMC UK; in cazul in care nu-l detineti, va vom oferi asistenta GRATUITA pentru obtinerea lui. De asemenea sunt acceptate si persoanele care se afla in curs de inregistrare
• Nivel de Engleza C1 pentru asistenti medicali

BENEFICII OFERITE

Oferta cuprinde urmatoarele beneficii:

• Salariu: - Asistente cu PIN: £13.50/ora + £1 turele de weekend si de noapte
- Asistente in curs de inregistrare: £7.50/ora + £1 turele de weekend si de noapte
• Transport GRATUIT de la aeroport la angajator
• Contract permanent – minim 38.5 ore cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare
• RAMBURSARE BILET DE AVION dupa 3 luni
• Cazare asigurata: camera single (£100/saptamana, utilitatile incluse) sau shared (£75/saptamana, utilitatile incluse), in functie de preferinte
• Mese la preturi speciale/reduse
• Asistenta in obtinerea NINo (National Insurance Number) pe baza caruia veti beneficia de toate asigurarile sociale si de sanatate pe teritoriul Marii Britanii

NU SE PERCEPE COMISION!

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.