Îngrijitor

Teonfa Care services

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam noi lucratori de ingrijire pentru a lucra în Marea Britanie. Oferim program de lucru flexibil ca nevoile indivizilor sunt diferite. Suntem o echipa cu un angajament de timp pentru a avea grijă de eliberare și, în schimb oferim tarife orare incepand de la £ 7.00 pe oră. Cautam pentru lucrătorii cu normă întreagă și part time.

CERINTE

Este esențial TEONFA că toți îngrijitorii sa posede următoarele calități:
• Auto-motivat si bine organizat,
• Îngrijire și sensibilitate la nevoile altora
• Flexibil
• capacitatea de a utiliza propria inițiativă
• având capacitatea de a communiquer eficient.
• Având cunoștințe solide de limba engleză, atât verbal și scris
• Un permis de conducere complet este de preferat, dar nu este necesar.
• Unele beneficii unei cariere cu TEONFA

BENEFICII OFERITE

Ca o organizație lider în sectorul de asistență socială, TEONFA oferă beneficii:
• formare completă și inducerea
• ratele excelente de remunerare
• mașini de serviciu
• Zborul de la România la Regatul Unit
• Cazare în Marea Britanie
• ore flexibile următor pentru a disponibilitatea
• dreptul la concediu anual patru săptămâni pro rata

• training gratuit în curs, dezvoltarea și supravegherea
• uniforma gratuit și provizii Inclusiv carte de identitate, șnur, mănuși și articole de protecție --Alte
• Oportunitatea de a lucra în domenii de asistență socială Diferite pentru a lărgi experiența dvs. și de a dezvolta noi competențe
• Posibilitatea de a obtine timp lucrați calificare

Teonfa Care Services este o agenție de îngrijire la domiciliu cu sediul în Marea Britanie și a fost înființata pentru a satisface nevoile mereu in schimbare ale persoanelor care doresc independent să rămână în case proprii. Scopul său principal este de a avea grijă de persoanele vulnerabile 24 de ore pe zi.