MECANCI AUTO - salarizare avantajoasa si contract

StaffFinders

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal
Candidatul trebuie sa cunoasca limba engleza la un nivel conversational, permis de conducere cat B (valid), experienta de minmim 3 ani in domeniul auto (mecanica). Dispus la schimbare , comunicativ cu spirit de echipa dezvoltat.
Descriarea postului
Candidatul trebuie sa cunoasca activitatile specifice domeniului : schimbat ulei, filtre, intretinere instalatie AC, inlocuit placute si discuri de frana, inlocuiri ambreiaj, reparatii-inlocuiri cutii de viteza, etc
Constituie avantaj cunoastere diagnoza.

CERINTE

-Nivel de engleza conversational
-Experienta in domeniu
-Permis de conducere valid

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
-Pachet salarial atractiv incepand £9.5/h plus bonusuri in functie de performanta (salarizare saptamanala)
-Contract pe 6 luni cu posibilitate de extindere a acestuia pe perioada nedeterminata.
-Asigurarea transportului in mod gratuit de la aeroport la locatie
-Cazare (toti candidatii vor fi ajutati in gasirea unei locuinte) – agentia asigura plata aferenta primei luni de cazare si depozitul.
-Sprijin in deschiderea de cont bancar
-Intocmirea tuturor actelor necesare pentru a lucra legal in U.K.
-Suport pe toata perioada contractuala

Staff Finders Yorkshire Ltd. una dintre cele mai mare angentii de recrutare din Marea Britanie specializata in recrutarea personalului calificat in diverse domeni de activitate, cu o experenta de mai bine de 20 de ani in domeniu, ofera siguranta unui loc de munca, punand accent pe calitatile individuale oferind posibilitatea unei cariere de succes.