Macelari,transatori,fsonatori

QUATTRO RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare Quattro Recruitment din Marea Britanie angajeaza macelari,transatori,fasonatori cu experienat in domeniu pentru abatoarele noastre de porci.Oferim:
-salarii competitive incepand de la £7.50 pe ora cu posibilitatea de a ajunge la £9.50 pe ora normala
-ora suplimentara fiind platita cu £3 in plus fata de ora normala
-pe luna puteti ajunge pana la £1600 echivalentul a 2400 de euro
-munca permanenta cu contract pe perioada nedeterminata
-concediu platit integral de 28 de zile pe an
-hainele necesare desfasurarii muncii si ustensilele(cutite,masat,manusa de zale,sort de zale etc.) fiind oferite gratuit
-oferim cazare si transport contracost
Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la nr. de tel.00447500845556 sau la adresa de email:andreai@quattrorecruitment.co.uk

CERINTE

-experienta de cel putin un an in domeniu

BENEFICII OFERITE

-transportul din Romania va fi decontat in decursul a 6 luni

DESCRIEREA FIRMEI

Prezentare companie
Quattro Recruitment Ltd este una dintre marile companiile de recrutare, care acopera piata muncii in partea estica a Angliei, avad mai mult de 14 ani experienta in acest domeniu.

In present cautam macelari , dezosatori, si transatori pentru a incepe munca imediat intr-unul dintre abatoarele de PORCI situate in Watton(Norffolk) or Hull (Yorkshire).