Macelari in Marea Britanie

SC GIKOV COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrul se desfasoara in abatoare industriale, munca se desfasoara in banda. Angajatii trebuie sa aibe indemanare in manuirea cutitului, pricepere in transare si dezosare. Toti candidatii trebuie sa fie in stare fizica buna si clinic sanatosi.

Cui se adreseaza oferta?
Persoanelor care au experinta in domeniu si pe care nu ii mai statisface viata profesionala din Romania, care doresc sa castige mai mult si vor sa aiba standare pe plan profesional si personal mai ridicate.

CERINTE

- minim doi ani experienta
- calificare macelari
- sa vorbeasca limba engleza la nivel de cel putin incepator

BENEFICII OFERITE

- Orele suplimentare se platesc cu 8.25 GBP/ora (pentru orele suplimentare efectuate pana Sambata la ora 12 am) sau 10.20 GBP/ora (pentru orele suplimentare efectuate Sambata dupa ora 12 am si Duminica sau de sarbatorile legale);

Agentie de recrutare si plasare de forta de munca in strainatate, avem sediul in Brasov, suntem inregistrati la Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse cu nr 107/2008 prin ITM Brasov