Lucratori in domeniul constructiilor- Marea Britanie

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companii din Marea Britanie selecteaza urgent lucratori cu experienta in domeniul constructiilor. Posturile disponibile: dulgheri/ montatori de otel- sudori/ specialisti in fundatii-apa si canalizare, beton, etc...

Responsabilitati:

Executarea procesului de constructie de orice fel. Finisarea elementelor de constructii.

Citeste si interpreteaza planurile de executie si cele de detaliu pentru executarea lucrarilor in conformitate cu proiectul de executie.

Efectueaza calcule matematice simple de apreciere a necesarului de materiale pentru executarea lucrarilor de dulgherie / fierarie/ zidarie/ etc.

Program de lucru:
8-10 h/zi
5-6 zile/ saptamana

Salariul minim:
1000 Lire Sterline
Salariul maxim:
2000 Lire Sterline

Documente necesare pentru inscriere:

- CV limba engleza sau romana;
- 1 Fotografie tip pasaport;
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office;
- Copie pasaport / Copie C.I;
- Copie ultima diploma de studii;
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”;
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”;
- Copie carnet de munca (daca ati avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii.

Costurile suportate de candidat:

A) Tariful de interviu / verificare eligibilitate: 360 lei si se plateste la inscrierea candidatului, adica la semnarea contractului de mediere.

B) Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere: 400 Lire Sterline (se plateste doar dupa primul castig). Candidatii au posibilitatea sa achite tariful de 400 Lire Sterline dupa primul castig si care se va plati prin transfer bancar in contul agentiei noastre.
- Insa daca doriti sa beneficiati de reducere de 50% din acest tarif, puteti alege optinea de plata de doar 200 Lire Sterline direct la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara, adica la aproximativ 1 saptamana dupa inscriere.

C) Tariful de mediere: nu se percepe tarif de mediere.

D) Alte costuri suportate de candidat:

- Biletul de avion Romania-Anglia/ Irlanda;
- Sa detina minim 300 EUR bani de buzunar pana la primul salariu.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

CERINTE

- Calificarea si experienta in domeniul constructiilor sunt esentiale;
- Se accepta doar barbati;
- Limba engleza la un nivel incepator/intermediar.

BENEFICII OFERITE

Ore suplimentare platite:
Da
Bonusuri acordate:
In functie de preformante
Posibilitati cresteri salariale:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.