Lucrator linie productie - fara comision

Single Resource

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce aveti de castigat daca alegeti sa plecati cu noi?
- Un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape; inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Marea Britanie,
- Vom găsi o ofertă potrivita pentru nivelul tau de engleza. Nu-ți fie frică pentru persoanele cu un nivel mai scazut de limba engleza, vom găsi, de asemenea, ceva potrivit.
- Pentru confortul dumneavoastră, puteți trece prin întreaga recrutare on-line, fără a părăsi locuinta. Va economisi timp și bani!

Job description

Ce putem oferi?
- Un loc de muncă legal în Marea Britanie acoperite prin contract conform normelor britanice, pentru o perioadă de timp nelimitata,
- salariu atractiv, chiar si cateva sute de lire sterline pe saptamana, in functie de locatie si programul de munca,
- Minim 5 zile pe saptamana, in decursul unui an intreg

Company details

Suntem mandri de a lucra pentru multe dintre cele mai cunoscute companii in domeniul produselor alimentare și produselor proaspete, depozitare și distribuție, bunuri de larg consum, Ne mandrim ca in palmaresul nostru se numara contracte de succes si suntem tot timpul in cautare pentru a obtine cele mai bune rezultate clientilor nostri.
Suntem parte a Grupului Staffing, o companie lider de recrutare cu capital integral privat, cu o cifră de afaceri de mai mult de 100 de milioane lire sterline. Compania noastra sora este lider național in domeniul de recrutare personal in domeniul corporate.

CERINTE

Ideal Candidate

Ceea ce ne asteptam de la tine:
O voință de a lucra!
Experiența anterioară nu este necesară. Noi va vom ajuta pentru pregatirea la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

- Pentru cei mai buni muncitori, oportunitatea de a lucra direct pentru clienții noștri,
- Suport cu procesul de relocare de către consultanți cu experiență,
- Suport cu cazare și transport la locul de muncă, dacă este necesar

Companie britanica cu o experienta in recrutare de peste 10 ani!

Lider de piata in Marea Britanie!