Loc de munca Anglia! Start Imediat!!

The Best Connection

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inceput imediat!!! - Loc de muncă pe termen lung - Localitatea Stoke on Trent , Anglia - Salariu: £7,20-7, 60/oră plus bonus de productivitate până la £1.50/oră în plus - Schimburi diferite -Culegerea și mutarea produselor alimentare - Agenția The Best Connection www.thebestconnection.co.uk -Nu trebuie să plătiți pentru agenție nici un comision, toate serviciile sunt gratis !!! - Dacă aveți nevoie , agenția vă ajută cu cazare în apropiere la locul de muncă -Extraopțiuni: -Cursuri gratuite de engleză, matematică si NVQ - Acces la sală de gimnastică pentru £1.50/ săptămână - Acces gratuit la internet în cantină -Dacă sunteți interesați vă rog să vă înregistrați online pe https://eu.thebestconnection.co.uk/registration - Pentru mai multe informații contactați-ne pe email: veronika.misejova@thebestconnection.co.uk - număr de telefon mobil : 0044/7920549573 - număr de telefon fix: 0044/1623414281 - skype:tbc.veronika_misejova

Jobul puteti vedea in urmatoarea inregistrare : https://www.youtube.com/watch?v=7I83nr6eSdo&feature=youtu.be

CERINTE

fara experienta

The Best Connection specialises in supplying flexible workforce solutions to the industrial, driving, retail, warehouse & distribution, food and healthcare sectors throughout the UK.