Kitchen Assistant £7.20 pe ora + tips share

Banana Tree Restaurants Ltd.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul consta in diverse responsabilitati si sarcini , cele mai importante fiind:
• Asigurandu-va că totul în bucătărie este curat tot timpul
• Tinand un nivel constant si adecvat al stocului
• Ajutang bucatarul-sef cu sacinile sale

CERINTE

Experienta in domeniu ar fi favorabila dar nu necesara deoarece noi oferim training pentru persoana potrivita.

De asemenea, dorim sa mentionam ca putem ajuta candidatii care sunt nou veniti in Regatul Unit sa obtina actele necesare pentru a fi angajati la compania noastra.

Limba engleza poate fi la un nivel de incepator deoarece avem deja angajati romani care ar putea sa va ajute in timpul trainingului dumneavoastra.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
• Salariu: £7.20 pe ora + impartirea bacşişurilor (£0.55-£1.20 pe ora, variaza in functie de vanzarile zilei respective)
• Mâncăruri și băuturi delicioase gratuite in timpul serviciului
• Rata de remunerare competitivă
• Reduceri pentru personal daca veti dori sa serviti in restaurantele noastre
• Rasplata pentru performanta la munca
• 28 zile de concediu anual (inclusiv Bank Holidays)
• Schema de pensie contributiva
• Un training complet cu posibilitatea de a crește în cadrul companiei noastre

Banana Tree este un lant pan-asiatic de restaurante, care se extinde rapid si cautam sa recrutam oameni pasionati in domeniu, prietenosi, profesionali si dedicati pentru o cariera de succes.