Junior Sous Chef Bucatar Hotel Group 4 stele

EXTERNJOB

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel 4 * (pe langa Bristol) angajeaza Junior Sous Chef Hotel Group. Nu se percep taxe de mediere.

Salariu 23.000 lire Sterlin / o brut (20% reprezinta contributile la stat)
1.916 lire Sterlin salariu brut Luna plină
Cazare asigurata 34.32 lire la Sterlin / saptamani

Pretul include Internet, un Utilitati, Facilitati pentru
spalat rufele
Mesele asigurate la locul de munca (3 pe lună pe zi)

BENEFICII Pachet salarial
• salariu competitiv;
• 28 Zile de Concediu complete, sărbătorile legale
• Schema de stimulare;
• Discount la cazare in cadrul grupului (oriunde în Marea Brita);
• Formarea unei oportunitati de Dezvoltare în cadrul Hotelului
• Bonusuri Servicii impecabile;
• uniforma gratuita;

CERINTE

Se cere experienta in domeniul gastronomiei, preferabil sa fi lucrat ultimii 2 ani pe pozitie similara
engleza nivel bun

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Specialisti in recrutare personal in domeniul hospitality & catering.