Ingrijitori/ Ingrijitoare Bătrâni în clinici private UK

Uk Visa Works

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sprijină rezidenţii să se spele
- Serveşte persoanele în vârstă cu produse alimentare și / sau îi ajută să mănânce
- Schimbă aşternuturile
- Vorbeşte cu locuitorii azilului şi îi sprijină pe cei care suferă de anxietate sau singurătate
- Sprijină persoanele care au probleme de mobilitate, pentru a se deplasa
- Ajută cu igiena zilnică a fiecarei persoane / îi duce sau aduce de la toaletă
- Se asigură de igiena şi curăţenia camerelor rezidenţilor
- Păstrează în ordine produsele consumabile şi echipamentele de lucru

CERINTE

Clientul nostru deţine aziluri de bătrani în Heath Hayward şi Brighton din Sussex, iar în prezent caută 8 asistente/ asistenti care să se alăture echipei, cât mai curând posibil.

Persoanele selectate vor trebui să fie capabile să demonstreze abilități și competențe în furnizarea de servicii medicale pentru persoanele în vârstă.

Candidații din alte ţări ale Europei sunt bineveniţi, clienții noștri angajează în prezent îngrijitori bătrâni și asistente medicale din:

• Bulgaria
• Republica Cehă
• Estonia
• Ungaria
• India
• Letonia
• Lituania
• Filipine
• Polonia
• Portugalia
• România
• Spania

și multe alte state!

BENEFICII OFERITE

Salariul este de £ 6.50 pe oră, iar în mod normal veţi lucra 40 de ore pe săptămână. Într-o lună salariul brut ajunge la £ 1,000 lire sterline. Puteţi realiza şi ore suplimentare, care vor fi plătite.

Vă rugăm să rețineți că sunt necesare cunoştinţe de bază/ medii de înţelegere, ascultare, vorbire în limba engleză (în cazul în care nu sunteţi vorbitori nativi).

Vă putem furniza sprijin în privinţa cazării, în apropierea locului de muncă (depinde de la angajator la angajator).

Recrutăm şi Îngrijitori Seniori, Asistente medicale şi Terapeuţi profesionişti. Vă rugăm să ne contactaţi pentru mai multe detalii.

UK Visa Works is a UK based company and regulated by Office of the Immigration Services Commissioner (OISC) to provide specialist immigration advice services. We have a team of very experienced UK Immigration advisers who take pride in providing totally legal and professional immigration advice to businesses as well as individuals successfully.