INGRIJIRE VARSTNICI ANGLIA

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana rabdatoare si iti doresti o cariera in domeniul asistentei medicale, te putem ajuta sa gasesti un loc de munca stabil, bine platit si legal in Marea Britanie.

Cautam persoane muncitoare si prietenoase, clientul nostru ofera training gratuit si posibilitatea de a castiga intre 1.100 - 1.500 GBP / luna. Orele suplimentare si orele lucrate in weekend sunt platite in plus.

Descrierea pozitiei de INFIRMIER: ingrijirea persoanelor varstnice la domiciliile acestora in Marea Britanie. Veti merge de la un domiciliu la altul oferind servicii de ingrijire.

RESPONSABILITATI:

- Ajutor pentru igiena corporala, imbracarea pacientului, pregatirea pentru somn;
- Administrarea medicamentelor necesare;
- Cumparaturi, menaj usor.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie;
- Carnet de conducere categoria B;
- Cazier curat;
- Apt de munca fizic si psihic;
- Atitudine buna si multa rabdare;
- Experienta NU este obligatorie, dar reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Training platit inainte de inceperea muncii;
- Salariul brut de minim 6.85 GBP/ ora - 7,05 GBP/ ora (salariul NET: 1100 Lire - 1500 Lire/ luna);
- Se lucreaza aprox 50 - 60 ore/ saptamana, minimul garantat fiind de 40 ore/ saptamana;
- Masina de serviciu oferita de companie in vederea indeplinirii sarcinilor de munca sau cheltuieli de transport decontate de firma;
- Cazarea pusa la dispozitie de catre angajator contra cost (aprox. 70 - 80 GBP/ saptamana);
- Asigurarile sociale si medicale platite de catre angajator;
- Concediu de 28 zile pe an, platite de angajator.

COSTURI:

- Tarif interviu - 550 Lei, se achita dupa interviul cu angajatorul;
- Bilet de avion Romania - Anglia;
- Bani de buzunar pana la primul castig (aprox. 300 GBP);
- NU se percepe tarif de mediere.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.