tehnicieni telecomunicatii si jonctori (cupru) pentru UK

Blu Global

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam tehnicieni telecomunicatii si jonctori (cupru) pentru clienti importanti din Marea Britanie si Scotia, plecari Februarie 2015
Informatii despre conditiile salariale vor fi oferite candidatilor selectati
Se participa la training de specialitate in urma caruia se obtin certificari valabile pe teritoriul UK pentru postul de Tehnician Telecomunicatii

Daca esti serios, vrei sa iti dezvolti o cariera in telecomunicatii si indeplinesti cerintele de mai jos, esti exact ceea ce cautam!

Sub indrumarea managerilor regionali, se va efectua instalarea de telefonie sau servicii asociate la casele clienților și companiilor mici, folosind proceduri standard de operare și în deplină conformitate cu legislația și politicile de sănătate și siguranță.
Responsabilități principale:
Furnizarea de conexiuni și teste de conectivitate care folosesc proceduri standarde
Efectuarea interventiilor desemnate la sediul clientului
Asigurarea îndeplinirii standardelor cerute în ceea ce privește indicatorii cheie de performanță
Posibilitatea de a lucra în echipă și de a promova echipa de lucru
Responsabil cu activele companiilor
Relationarea eficienta si placuta cu clienții interni și externi

CERINTE

CERINTE OBLIGATORII: Candidatul selectat va deține experienta generala in telefonie minim un an , experienta in jonctiuni, are carnet de conducere cat B de minim de 2 ani vorbeste limba engleza la nivel conversational
Asteptam CV in limba engleza pe adresa office@blu-global.com

Blu Global is part of the multinational recruitment company Bespoke Global Recruitment.
For more info please access http://www.bespoke-globalrecruitment.com/