Infirmieri la domiciliu in UK

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana rabdatoare, careia ii pasa de cei din jur, iti putem oferi sansa extraordinara de a lucra legal in Anglia!

Cautam persoane muncitoare si prietenoase, clientul nostru ofera training si posibilitatea de a castiga intre 1.500 - 1.700 Lire Sterline/luna plus ore suplimentare platite.

Descrierea pozitiei: ingrijirea peroanelor varstnice la domiciliile acestora in Marea Britanie. Veti merge de la un domiciliu la altul oferind servicii de ingrijire. Vi se ofera masina de serviciu.

RESPONSABILITATI:

- Ajutor pentru igiena corporala, imbracarea pacientului, pregatirea pentru somn;
- Administrarea medicamentelor necesare;
- Cumparaturi, menaj usor.

CERINTE

- Carnet de conducere categoria B;
- Cazier curat;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel de conversatie;
- Atitudine buna si dorinta de munca;
- Experienta NU este obligatorie, dar reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Training specializat – 2 saptamani in urma caruia fiecare candidat va primi toate certificatele necesare muncii in UK in acest domeniu;
- Oportunitati de cariera si de calificare profesionala in domeniul ingrijirii medicale;
- Masina de serviciu oferita de companie in vederea indeplinirii sarcinilor de munca;
- Castiguri de aproximativ 16.000-17.000 Lire Sterline pe an;
- Cazarea pusa la dispozitie de catre angajator contra cost (aprox.70-80 Lire/ saptamana).
- FARA COMISION DE MEDIERE!!!

COSTURI:

- Semnarea contractelor de munca si achitarea tarifului de procesare dosar - 550 lei, platibili in urma interviului cu angajatorul;
- NU se percepe tarif de mediere;
- Bilet de avion Romania - Anglia;
- Bani de buzunar pana la primul castig (aprox 300 Lire Sterline).

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.