Infirmieri in UK

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Infirmier in Care Home in UK, Hertfordshire si Aylesbury

CERINTE

Nu este necesara experienta
Limba engleza la nivel conversational, cu cunostinte de termeni medicali

BENEFICII OFERITE

 Beneficii:
• Salariu: £7.70 – 10 / ora, in functie de experienta
• Bilet de avion – retinut din primul salariu
• Cazare: 4 saptamani pentru suma de £40
• Saptamana de munca standard de 39 ore
• Ture mixte
• Sprijin din partea angajatorului pentru deschiderea unui cont bancar si aplicarea pentru NINO
• Asistenta pentru pregatirea medicala inca de la incepu
• 28 de zile libere pe an

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.