HoReCa peste HoTaRe! Interviuri hotelieri 24 Iunie

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

HoReCa peste HoTaRe revine!

Vrei sa lucrezi intr-un hotel din Marea Britanie?
Vino la eveniment si asigura-ti job-ul!

Iti oferim un discount in valoare de 300 Lei (50 Lire) din totalul taxei de plasament!*

Zeci de profesionisti in domeniul hotelier se vor alatura celui mai important eveniment de recrutare pentru job-uri in UK!

24 Iunie, incepand cu ora 09:00, Hotel Europa Royale, Bucuresti

Vino sa-ti construim viitorul impreuna!

Poti aplica pentru unul din posturile:
-Bucatar
-Ospatar/ Ospatarita
-Barman
-Receptioner
-General Assistant (Asistent General Hotel)
-Camerista
-Lucrator Intretinere/ Mentenanta
-Personal curatenie
-Alte pozitii in domeniul hotelier

Invitam atat persoane care doresc sa aplice individual, cat si cupluri!

BUCATARI – NU PERCEPEM TAXE DE RECRUTARE DE LA VOI!
BUCATARI JUNIORI (DEMI CHEFS) & AJUTOR BUCATARI (COMMIS CHEFS)*
VA OFERIM O REDUCERE DE 1700 RON DIN TAXA!

Eurolife Consulting colaboreaza cu lanturi hoteliere, restaurante fine-dining, pensiuni si pub-uri, cafenele, din Anglia, Tara Galilor si Scotia.

CERINTE

Esti eligibil daca indeplinesti urmatoarele conditii:

•Ai experienta de minim 6-12 luni
•Cunosti limba engleza la un nivel mediu-conversational
•Nu ai antecedente penale (se solicita cazier judiciar)
•Esti clinic sanatos si sociabil, amabil, usor adaptabil

*Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi inregistrati automat in sesiunea de recrutare.

BENEFICII OFERITE

Salarizare:

•Pentru pozitiile entry-level, in UK la ora actuala salariul minim pe economie este de 6.50 lire sterline brut/ora. Astfel, un candidat castiga lunar aproximativ 1000 – 1500 Lire sterline/ luna avand in vedere orele de lucru suplimentare si tips.
•Pentru Bucatari (Chef de Partie, Sous Chef, Head Chef) salarizarea este cuprinsa intre 17000 si 22000 Lire sterline brut/an

Ce servicii iti oferim?

•Consultantul tau personal
•Evaluare– test de engleza, consultanta in realizarea CV-ului, pregatire pentru interviul de angajare
•Organizarea interviurilor de recrutare si angajare
•Mediere in obtinerea locului de munca
•Informarea si verificarea documentelor necesare pentru angajare
•Sustinerea sesiunii de orientare inainte de plecare
•Organizarea itinerariului pana la locul de munca
•Consultanta pe toata perioada contractului de munca
•Consultanta in vederea reintregirii familiei

De ce sa alegi Eurolife?

• Contract de munca legal inregistrat la Biroul Imigrari din UK
• Salarizare la nivel european
• Ore suplimentare platite
• Asigurarea medicala si sociala
• Concediu anual de 28 de zile
• Training asigurat de angajator

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.