De îngrijire la domiciliu în Kent, Marea Britanie.

Reach HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem în căutarea de a îndeplini 20 de posturi vacante imediate pentru profesioniștii din domeniul de îngrijire la domiciliu pentru a oferi îngrijire la domiciliu de înaltă calitate pentru adulți și copii în întreaga Kent.
Ce este de îngrijire la domiciliu?
de îngrijire la domiciliu, altfel cunoscut sub numele de îngrijire la domiciliu, este furnizarea de îngrijire și suport, care permit indivizilor să rămână
independent în propriile lor case. Acest lucru previne adesea nevoia oamenilor de a introduce o setare de îngrijire rezidențială, cum ar fi o ingrijire sau de îngrijire medicală la domiciliu și este opțiunea preferată pentru majoritatea utilizatorilor serviciilor și a familiilor acestora. Pe măsură ce oamenii continuă să trăiască mai mult timp și alege să rămână în casele lor proprii, sectorul de îngrijire la domiciliu este setat aproape dublu in Marea Britanie de-a lungul anilor următori, creând numeroase oportunități de a dezvolta rapid o cariera si a avea acces la posturi de conducere, prin formare și calificări în curs de desfășurare Toate acestea sunt oferite gratuit!
Ca un îngrijitor la domiciliu, vă va oferi îngrijire și sprijin persoanelor în casele lor proprii într-o varietate de moduri, inclusiv cu caracter personal maternal de spălat / baie / toileting, ajutând cu medicamente, asistarea cu gătit, hrănire, de cumpărături, taxele interne ușoare și foarte important să fie acolo pentru a oferi companie. Vei ajunge să cunoască persoanele pe care le îngrijesc și pentru a obține o înțelegere aprofundată a nevoilor lor exacte, ajutându-i să realizeze lucruri pe care ei nu le fac singuri și permițându-le să trăiască cât mai independent posibil.
O mașină este o parte esențială a muncii acestea sunt disponibile de la angajator, pe măsură ce va vizita clienții în casele lor proprii, care sunt situate în aproximativ o rază de 10 mile.

CERINTE

nivel de limba engleză la un standard de conversație rezonabilă
Înțelegere a rolului de locuri de muncă de îngrijire la domiciliu
Motivat de a lucra cu persoanele în vârstă și dependente
licență încrezător de conducere pentru a conduce în practica lecții din Marea Britanie furnizate
Bună personalitate și atitudine profesională
Dorința autentică de a ajuta pe alții
apt fizic și harnici
Flexibile pentru a lucra diferite schimburi, inclusiv week-end
Din dorinta de a lucra 50 sau mai multe ore pe săptămână, inclusiv week-end
Peste 21 de ani

BENEFICII OFERITE

contract permanent 36 de ore pe săptămână
Salariul brut lunar de 1185 de lire sterline pana la 2000 de lire
Multe ore suplimentare disponibile
Programul complet de inducție și de sprijin continuu
acces la masina de companie pentru doar 6 lire pe zi
Fără taxe de afaceri mile 20p
a stat de asistență rutieră gratuită Nav
formare plătit furnizarea de calificări NVQ QCF
curs gratuit de conducere inițială
progresul în carieră
28 de zile de vacanță inclusiv sărbători bancare
Întâlnit la aeroporto
2 săptămâni cazare grantis

Reach_HR este o companie specializata in recrutarea de profesionistilor din domeniul sanatatii in Marea Britanie.