Companie de constructii selecteaza ZIDARI/MUNCITORI

EURO STAFF SOLUTION S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

URGENT! Selectam 21 de ZIDARI/MUNCITORI cu experienta pentru o companie de CONSTRUCTII din UK.

Persoanele selectate vor trebui sa construiasca apartamente, blocuri, case, etc.

CERINTE

CERINTE:

- experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani;
- cunoasterea limbi engleze la nivel minim conversational;
- persoana selectata trebuie sa aiba o atitudine buna, o personalitate placuta, sa fie muncitoare, sa fie un bun executant si sa fie intr-o forma fizica buna;
- se cere seriozitate.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal pe minim 6 luni;
- castig: 12,00 - 12,50 GBP/ora (in functie de experienta);
- program de lucru: 8 ore/zi, 5-6 zile/saptamana;
- plecare URGENTA.

COSTUL PROGRAMULUI:

- 550 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- NU SE PERCEPE COMISION la semnarea ofertei de munca;
- 375 GBP - comision ce se achita in 45 de zile de la plecarea in UK;
- Biletul de avion.

EURO STAFF SOLUTION este o agentie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, care iti ofera cele mai numeroase programe de studii si practica, studii in strainatate si locuri de munca in strainatate!

EURO STAFF SOLUTION este una dintre cele mai profesioniste agentii, care ofera la acest moment cea mai mare gama de oferte de munca in strainatate. Pe langa medierea de joburi in strainatate, compania noastra ofera cele mai atragatoare programe de munca, care includ loc de munca asigurat si permis de munca, in tari de mare interes pentru romani, dar in care accesul pe piata muncii se face dificil datorita restrictiilor de munca impuse de respectivele tari, precum ANGLIA, Germania, ITALIA, etc.

EURO STAFF SOLUTION isi desfasoara activitatea la nivel national, recrutand candidati din toate localitatile din Romania. Compania noastra se poate lauda in prezent cu candidati plasati cu succes in diferite tari si domenii de activitate, incepand de la necalificati pana la specialisti de top.

De asemenea, compania noastra va ofera consultanta specializata cu privire la legislatia muncii din tara in care doriti sa munciti.