Ingrijitor/ Ingrijitoare persoane la domiciliu in Marea Britanie(Anglia)

Caremark

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Postul este valabil atat pentru femei cat si pentru barbati
• Veti vizita clientii si va trebui sa ii asistati in indeplinirea sarcinilor zilnice convenite intre client si companie.
• Veti sprijini persoanele varstnice, adultii si copiii cu boli pe termen lung, dificultati de invatare sau dizabilitati fizice.
• Pregatire pentru cumparaturi si mese
• Sprijinirea clientilor cu rutina zilnica: spalat, imbracat,cu medicamentele
• Ajutarea clientilor in comunitate
Sunteti recrutati direct, sunteti in contact cu consultantul companiei pentru resurse umane.

CERINTE

• Cunostinte de limba engleza nivel elementar
• Trebuie sa aveti permis de conducere
• Grija si sensibilitate
• Flexibil/a
Nu se solicita experienta in ingrijire

BENEFICII OFERITE

• Plata pe ora - £ 9 in cursul saptamanii si in weekend, £ 15,50 în zilele de sarbatoare
• Taxele sunt platite, kilometrajul pentru calatoriile intre vizite, platile pentru concediu, pensie, bonus, alte beneficii.
• Compania ofera o pregatire completa pentru un nou lucrator de ingrijire.
• Compania ofera o masina si cazare pentru primele doua luni.
• Ore garantate pentru posturi full-time si part-time.

Caremark este un furnizor specializat de ingrijiri la domiciliu, care ofera servicii de ingrijire la domiciliu, asistenta personala, asistenta la domiciliu si servicii de companie.
Activitatea noastra se concentreaza pe ingrijirea individuala a unor persoane ca tine sau o persoana draga tie, asa cum ti-ai dori - cu servicii profesionale personalizate, oferite intr-un mod prietenos, util