Bucatar Sef-Sous Chef

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Chef de Partie- Bucatar
Pozitia: Chef de Partie – Bucatar
Tara: Marea Britanie
Locatie : Insulele Jersey
Pozitii disponibile: 4
Locul de munca: Restaurant
Salariu BRUT : 25000 lire sterline pe an

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: perioada nedeterminata,
• Se lucreaza in medie 38 de ore pe saptamana,
• Ore suplimentare ,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : Angajatorul ajuta candidatul sa isi gaseasca cazare
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Experienta minimum 2 ani ca si Bucatar
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.