Bona / Baby-Sitter pentru familii din ANGLIA

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana calda, rabdatoare, iubitoare de copii si iti doresti un job in UK cu un salariu atractiv?
Atunci iti punem la dispozitie programul Bona / Baby-Sitter pentru familii din ANGLIA!

CERINTE

- Persoana calda, rabdatoare, iubitoare de copii;
- Placerea si deschiderea de a lucra cu copiii;
- Varsta minima: 18 ani si varsta maxima: 55 ani;
- Experienta in ingrijirea copiilor constituie un avantaj semnificativ;
- Limba engleza la un nivel cel putin conversational;
- Detinerea permisului de conducere categoria B, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- PLECARE RAPIDA!!!
- Cazarea si masa sunt GRATUITE;
- Se lucreaza intre 8 - 12 ore pe zi si se castiga o remuneratie intre 100 - 150 GBP (Lire Sterline) pe saptamana, in functie de experienta;
- Ore suplimentare care se platesc plus bonusuri acordate in functie de performante;
- Candidatii au o şansă extraordinară de a-si perfecţiona nivelul limbii engleze in cadrul familiei gazda;
- Este o experienta de viata EXTRAORDINARA si se castiga bani, fără a avea statutul de angajat, ci de membru al familiei;
- Candidatii sunt cazati intr-o cameră separată cu tot ceea ce este necesar pentru a se simţi confortabil, de asemenea, vor lua masa impreună cu familia şi vor avea asigurare medicală plătită de familia gazdă.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.